Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. X
Youtube

Tu futbol staje się pasją!Trwają nabory!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Akademii Piłkarskiej Reissa. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Sprawdź informacje o swojej lokalizacji

Wybierz z listy dostępnych lokalizacji.

Jesteś zainteresowany zajęciami?

Zostaw kontakt!
Brak obowiązku zakupu stroju klubowego

Zgodnie z zasadami przyjętymi od początku funkcjonowania naszej Akademii, nie ma przymusu zakupienia oficjalnego stroju klubowego. Decyzja o kupnie podejmowana jest indywidualnie przez każdego z opiekunów.

 
Jesteśmy blisko Ciebie - trenujemy w ponad 90 lokalizacjach!

Młodzi pasjonaci futbolu mogą trenować już w ponad 90 aktywnych lokalizacjach.  Jest to również duże ułatwienie dla rodziców – koniec z godzinami spędzonymi w korkach, żeby dojechać na trening! Zawsze istnieje też możliwość odrobienia zajęć w innej lokalizacji.

 

 

Preferencyjne warunki wypowiedzenia umowy

​​W Akademii umowa podpisywana jest na czas nieokreślony. Prawo do jej rozwiązania przysługuje każdemu opiekunowi. W pierwszym miesiącu obowiązywania umowy można ją rozwiązać z 1-tygodniowym okresem wypowiedzenia, czyli innymi słowy za porozumieniem stron. W kolejnych miesiącach obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca.

 
Dwa warianty kolorystyczne strojów

Nasz klub posiada dwa warianty kolorystyczne strojów. Pierwszy zestaw to pomarańczowo-czarny, drugi to niebiesko-błękitny. Ponadto, Akademia wzorując się na najlepszych europejskich klubach, wprowadziła nową koncepcję dotyczącą korzystania ze strojów. Zgodnie z zasadą, w pierwszy dzień treningowy zawodnicy ubierają zestaw pomarańczowy, w kolejny dzień zestaw błękitny. Ta sama koncepcja obejmuje rozgrywki i turnieje. Mecze u siebie zawodnicy rozgrywają w komplecie pomarańczowym, mecze wyjazdowe w błękitnym.

 

 
Jedna z największych szkółek piłkarskich w Europie Środkowo-Wschodniej

Rozwój Akademii sprawił, że jako klub sportowy stanowimy ogromny potencjał. Realizując naszą misję promowania futbolu i aktywności u dzieci, tworzymy nowe lokalizacje, wdrażamy unikalne projekty i prowadzimy swój własny system rozgrywek, stając się największą szkółką w tej części Europy. Obecnie, w Akademii trenuje ponad 5500 zawodników w całej Polsce!

 
Nabory dla dziewczynek i chłopców już od 4. roku życia

Niewiele klubów oferuje szkolenie w tak młodym wieku. W Akademii Piłkarskiej Reissa trenują już 4 latki, a jeszcze młodsze dzieci mogą wziąć udział w projekcie Sportowe Przedszkola Akademia Reksia

 
Dział Szkolenia

W połowie listopada 2014 roku do struktury wewnętrznej Akademii dołączył nowy dział – Dział Szkolenia. Sprawuje on kontrolę nad metodologią oraz strukturami szkolenia. Współpracując z trenerami naszego klubu, których jest obecnie ponad 200,  wpływa także na jakość prowadzenia zajęć w Akademii.

 

profesjonalne szkolenia piłkarskie
 
Zdrowie i bezpieczeństwo

Dzięki współpracy z Wielkopolską Przychodnią Sportowo-Lekarską (WPSL) i Rehasport Clinic zawodnicy naszego klubu mają zapewnione bezpłatne badania u lekarza sportowego oraz konsultacje ortopedyczne podczas stałych dyżurów wyznaczonych dla Akademii. Każdy podopieczny jest też dodatkowo ubezpieczony.

rehasport clinic

 
Koszt zajęć

W przeliczeniu na jedną  jednostkę treningową, koszt zajęć w Akademii to zaledwie kilkanaście złotych. Składka obejmuje nie tylko udział w treningach, ale również grę w Wielkopolsko-Lubuskich Ligach Piłkarskich i turniejach, a także opiekę medyczną, ubezpieczenie, udział w dodatkowych wydarzeniach, takich jak turnieje piłki nożnej plażowej.

 
Komunikacja z opiekunami i sprawne zarządzanie płatnościami

Akademia posiada własny, nowoczesny system do zarządzania klubem i komunikacji z rodzicami. Co to oznacza?
 

1. Prowadzimy bezgotówkowe rozliczenia.

2. Rodzic korzysta z panele administracyjnego, gdzie dla każdego zawodnika stworzony został indywidualny profil.

3. Wysyłamy powiadomienia mailowe i SMS-owe o sprawach organizacyjnych oraz nowościach w Akademii.

 
Współpraca międzynarodowa      

Dzięki kontaktom poza granicami kraju, trenerzy Akademii odbywają staże zagraniczne oraz podpatrują ośrodki szkoleniowe największych klubów zachodnich. Od początku działalności, Akademia obserwowała funkcjonowanie takich klubów jak: FC Barcelona, Hertha Berlin, Manchester Utd. i Real Madryt. Współpraca owocuje także wizytami naszych podopiecznych w zagranicznych klubach, takich jak FC Twente Enschede (Holandia).

 

 
Znana i rozpoznawalna marka     

Marka Akademia Piłkarska Reissa zyskuje coraz większą popularność i zasięg. Dzięki działaniom promocyjnym i włączaniu się w akcje społeczne docieramy do mieszkańców  wielu miast. Ponad 4 lata działalności sprawiły, ze jest to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek szkółek piłkarskich w kraju.

 
Biuro i sklep Akademii. Jesteśmy do Państwa bezpośredniej dyspozycji

W naszym klubie mają Państwo możliwość załatwienia spraw organizacyjnych bezpośrednio w biurze, przy ul. Źródlanej w Poznaniu. Znajduje się tam także stacjonarny sklep, który umożliwia zakup produktów zarówno z oficjalnej kolekcji, jak i innych gadżetów dla dzieci i dorosłych. W sklepie dostępne jest także obuwie sportowe.

 
Projekt „Każdy może trenować w Akademii”

Realizując wizję klubu odpowiedzialnego społecznie, stworzyliśmy projekt skierowany do biednych dzieci z rodzin patologicznych, które wskazane są przez ośrodki opieki społecznej w danym mieście. Takie dzieci trenują w Akademii bezpłatnie.

 
Obozy sportowe. Z Akademią również w wakacje i ferie zimowe!     

Akademia organizuje profesjonalne obozy sportowe www.sportujmy.pl, które pozwalają intensywnie rozwinąć umiejętności zawodników i integrują grupę. Atutem tych wyjazdów jest zapewniona profesjonalna opieka i szeroki zakres dodatkowych atrakcji. W ciągu jednego turnusu zawodnik odbywa nawet 12 jednostek treningowych, czyniąc niesamowite postępy.

 

 
Struktura organizacyjna    

W kilku działach klubu zatrudnionych jest na stałe kilkanaście osób, dzięki czemu wszystkie sprawy organizacyjne załatwiane są szybko i sprawnie. Akademia ma zapewnioną profesjonalną obsług prawną i księgową, co pozwala na jej profesjonalny rozwój.

 
Aktywne prace nad badaniami i rozwojem

Współpracujemy prężnie z ośrodkami nauki – m.in. z Akademią Wychowania Fizycznego w Poznaniu (w ramach współpracy prowadzimy projekty badawcze i wydajemy publikacje naukowe). W Akademii Piłkarskiej Reissa zatrudnieni są również specjaliści posiadający wiedzę z zakresu rozwoju i zdrowia dziecka, w tym dietetycy i psycholodzy, którzy zawsze chętnie odpowiedzą na pytania opiekunów.

AWF logo
 
 

 
Edukacja poprzez sport

W nowoczesnym futbolu nabierają znaczenia takie wartości jak zaangażowanie, solidarność, systematyczność czy uniwersalność. Akademia wzorując się na najlepszych na świecie szkółkach piłkarskich, wie jak istotne jest zadbanie o edukację swoich zawodników. Dobry sportowiec musi wykazywać się pracowitością i kreatywnością, działaniem w grupie dla osiągnięcia wspólnego celu, ale przede wszystkim cechuje go koncentracja i inteligencja. Wykształcenie tych podstaw już od najmłodszych lat przekłada się nie tylko na sukcesy sportowe – dzieci posiadają umiejętności, które ułatwią im naukę i na pewno przydadzą się w codziennym życiu.  Co więcej, gra w piłkę nożną nie tylko wymaga inteligencji, ale także ją pobudza – dzieci uczą się szybko adaptować do nowych sytuacji, poprawiają swoją koordynacyjnę oraz ćwiczą pamięć i spostrzegawczość.