Youtube
Instagram

Więcej niż FUTBOL!Trwają nabory!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Akademii Piłkarskiej Reissa. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Sprawdź informacje o swojej lokalizacji

Wybierz z listy dostępnych lokalizacji.

Jesteś zainteresowany zajęciami?

Zostaw kontakt!

Ciągłość szkolenia

W naszym klubie każdy sportowiec przechodzi poszczególne etapy. Układają się one w spójną całość, dzięki czemu młodzi piłkarze mogą harmonijnie rozwijać swoje umiejętności. Piłkarskie szkolenie rozpoczyna się już od 4. roku życia - jest to grupa A (najmłodsza). Następny etap to gr B, C oraz D, później drużyna juniorów. Ostatni szczebel to seniorzy Akademii. Tym sposobem, zawodnik Akademii ma zapewnioną ciągłość szkolenia.

 

Brak obowiązku zakupu stroju klubowego

Zgodnie z zasadami przyjętymi od początku funkcjonowania naszej Akademii, nie ma przymusu zakupienia oficjalnego stroju klubowego. Decyzja o kupnie podejmowana jest indywidualnie przez każdego z opiekunów.

 

Brak selekcji​

Twoje dziecko uwielbia piłkę nożną? A może dopiero zaczyna swoją przygodę z futbolem? Jeśli twierdząco odpowiedziałeś na jedno z pytań wiedz, że Akademia Piłkarska Reissa jest miejscem właśnie dla niego! Klub zaprasza wszystkie dzieci już od 4. roku życia. Trenujemy zarówno chłopców jak i dziewczynki. 

 

Jesteśmy blisko Ciebie - trenujemy w ponad 110 lokalizacjach!​

Młodzi pasjonaci futbolu mogą trenować już w ponad 110 aktywnych lokalizacjach.  Jest to również duże ułatwienie dla rodziców – koniec z godzinami spędzonymi w korkach, żeby dojechać na trening! Zawsze istnieje też możliwość odrobienia zajęć w innej lokalizacji.

 

Ubezpieczenie

Każdy zawodnik Akademii posiada wykupione ubezpieczenie NW od nieszczęśliwych wypadków, które obowiązuje w trakcie treningów oraz w trakcie turniejów.

 

Koszt zajęć

W przeliczeniu na jedną  jednostkę treningową, koszt zajęć w Akademii to zaledwie kilkanaście złotych. Składka obejmuje nie tylko udział w treningach, ale również grę w Wielkopolsko-Lubuskich Ligach Piłkarskich i turniejach, a także opiekę medyczną, ubezpieczenie, udział w dodatkowych wydarzeniach, takich jak turnieje piłki nożnej plażowej.

 

Preferencyjne warunki wypowiedzenia umowy

​​W Akademii umowa podpisywana jest na czas nieokreślony. Prawo do jej rozwiązania przysługuje każdemu opiekunowi. W pierwszym miesiącu obowiązywania umowy można ją rozwiązać z 1-tygodniowym okresem wypowiedzenia, czyli innymi słowy za porozumieniem stron. W kolejnych miesiącach obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca.