Propozycja zajęć pozalekcyjnych dla chłopców i dziewczynek!

04-09-2019, 14:12 Dodatkowe projekty

Zajęcia pozalekcyjne to bardzo ważny element w prawidłowym rozwoju dziecka. Rozbudzają w najmłodszych ciekawość świata, zainteresowania, a nierzadko dają początek pasji na całe życie. Uczą dzieci również umiejętności miękkich, dzięki którym łatwiej wchodzą one w relacje z innymi, lepiej radzą sobie ze stresem i wyrażaniem emocji oraz uczą się słuchania i uważności. Zajęcia sportowe pomagają w rozwoju ruchowym dziecka, co przeciwdziała otyłości i pozytywnie wpływa na ich postawę oraz zdolności motoryczne.

Wybierz najlepszą aktywność dla swojego dziecka! Umów się na próbny trening!

Zajęcia taneczne z elementami akrobatyki – Panthers Cheerleaders

Akademia Cheerleadingu Panthers Cheerleaders to zajęcia taneczne z elementami akrobatyki, dla dziewczynek w wieku 4-11 lat. Łączymy muzykę, radość i energię z tańcem, rozwojem fizycznym i zabawą! Wiele dziewczyn w młodym wieku wykazuje zainteresowanie akrobatyką oraz tańcem, niestety często nie ma możliwości rozwoju swoich zainteresowań i talentów, stąd wiele z nich rezygnuje z dalszych starań. Panthers Cheerleaders wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i daje możliwość połączenia aktywności i sprawności fizycznej z zabawą poprzez profesjonalne treningi pod okiem specjalistów. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 60 minut. 2 pierwsze zajęcia są darmowe! Przyjdź i sprawdź jak skaczą Panthers Cheerleaders! Zadzwoń: 508 670 262 i umów się na zajęcia.

Indywidualne Fundamenty Gry

Indywidualne Fundamenty Gry to projekt oparty na opracowanej przez zespół specjalistów metodzie IFG. Założeniem zajęć są indywidualne treningi piłki nożnej dla dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat oraz personalne podejście trenera do zawodnika oraz praca nad jego umiejętnościami. Przykładem skuteczności tej metody są zawodnicy, którzy po cyklu treningów IFG zdecydowanie lepiej orientowali się na boisku, potrafili skrócić czas reakcji prostej, potrafili też trafniej oceniać sytuację na boisku. Zajęcia piłkarskie odbywają się raz w tygodniu, a raz w miesiącu zawodnicy spotykają się na konsultacji ze specjalistą w dziedzinie: fizjoterapii, psychologii lub dietetyki oraz biorą udział w zajęciach ogólnorozwojowych, np. sztukach walki. Wszystko po to, aby zawodnicy mieli szansę na kompleksowy rozwój we wszystkich obszarach: fizycznym, psychicznym i mentalnym. Przeczytaj więcej o projekcie na: www.fundamentygry.pl. Zapisz się na trening próbny – napisz: info@fundamentygry.pl lub zadzwoń: 519 840 775

Wielkopolska Akademia Bramkarska

Wielkopolska Akademia Bramkarska to jak mówi nazwa, treningi dla osób, które zamiast na boisku wolą grać w bramce.  Podopieczni WAB pracują w małych grupach nad poprawą takich elementów jak: kondycja fizyczna, technika bramkarska i siła mentalne. To wszystko odbywa się pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która ma za sobą występy w polskich i zagranicznych konkursach. Do zajęć wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt, a treningi oparte są o autorską metodykę szkolenia. Dzięki ciężkiej pracy na treningach mogą oni liczyć na powołania w klubach partnerskich oraz dalszą bramkarską karierę. Zadzwoń i umów się na zajęcia: 519 840 775.

APR Ladies

Wiele razy dziewczynki na boisku czują się skrępowane przez to, że muszą grać w jednej drużynie razem z chłopcami. Wychodząc temu problemowi naprzeciw stworzyliśmy projekt APR Ladies, którego zadaniem jest promowanie piłki nożnej wśród dziewczynek i stwarzanie im komfortowych warunków do treningów, tak aby mogły stale podnosić swoje umiejętności gry w piłkę i realizować swoją piłkarską pasję. Do drużyny może dołączyć każda dziewczynka od 4 do 12 roku życia, która chce grać w piłkę nożną. Obecnie prowadzimy nabory w dziesięciu lokalizacjach w województwie wielkopolskim i lubuskim: w Poznaniu, Baranowie, Kępnie, Inowrocławiu, Gostyniu, Jarocinie, Pile, Trzciance, Krośnie Odrzańskim i w Zielonej Górze. Zadzwoń: 508 670 262 i umów się na trening pokazowy.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group