Postaw na bramkę i przyjdź na dodatkowy trening bramkarski!

21-09-2020, 12:10 Dodatkowe projekty

Lubisz stać na bramce podczas treningów na lokalizacji? Dołącz do projektu Wielkopolskiej Akademii Bramkarskiej i zachowaj czyste konto podczas rozgrywek!

Dodatkowy trening bramkarski przyniesie wiele korzyści dla samego zawodnika, jak również całej drużyny. A to z pewnością przełoży się na indywidualny oraz grupowy sukces zawodników na boisku podczas rozgrywanych meczy!

W WABie piłkarze mają zapewniony dostęp do specjalistycznych ćwiczeń, uczących m.in. dobrego chwytu, wyprowadzenia piłki ręką, gry nogami, czy też koordynacji ruchowej, poza kształceniem typowo bramkarskim, zadaniem trenerów jest również wszczepienie w zawodników ducha sportu oraz nauczenie ich nawyku dbania o własną kondycję fizyczną i zdrowie. Dodatkowo dzięki ćwiczeniom zawodnicy zyskują dobre wyczucie wyjścia do piłki czy umiejętność przewidywania sytuacji boiskowych.

Stawiamy na rozwój zawodników, dlatego zajęcia w Akademii prowadzone są w małych grupach, tak aby każdy bramkarz mógł wynieść z treningów jak najwięcej. Szkolimy golkiperów już od 7. roku życia, a indywidualizacja treningów bramkarskich w młodym wieku zapewnia zwiększenie umiejętność na tle zawodników trenujących jedynie w swoich macierzystych klubach. System szkolenia, stosowany w Wielkopolskiej Akademii Bramkarskiej, może być realizowany, wyłącznie przy udziale wykwalifikowanej kadry. Sztab naszej szkółki piłkarskiej posiada doświadczenie w zakresie pracy z najmłodszymi. Wykazuje się on, zarówno kompetencjami trenerskimi, jak i podejściem pedagogicznym.

Nasi zawodnicy umiejętności bramkarskie zdobywają pod okiem wyselekcjonowanego sztabu szkoleniowego, w którym znajdują się: 

  • Paweł Linka: były zawodnik takich klubów jak: Lech Poznań, Amica Wronki, Podbeskidzie Bielsko-Biała, AÓ Xánthi. Paweł Linka będzie prowadzić treningi na obozach bramkarskich Akademii Piłkarskiej Reissa, których turnusy znajdziesz tutaj.
     
  • Dawid Muzalewski: o tym, że chce być bramkarzem wiedział już od 10 roku życia, były reprezentant Lecha Poznań, szkolony pod okiem m.in. trenera Dominika Kubiaka, czy Marcina Korbika. Obecnie jeden z seniorów Akademii  Piłkarskiej Reissa.
     
  • Daniel Opaska: wychowanek Lecha Poznań, w bramce spędził 12 lat, aż do roku 2015.  Przez kolejne dwa lata w Lechu Poznań uczył się tego, jak dobrze trenować innych. Obecnie trener Wielkopolskiej Akademii Bramkarskiej, Akademii Piłkarskiej Reissa oraz UEFA C.

#Postaw na bramkę i dołącz do projektu Wielkopolskiej Akademii Bramkarskiej! Więcej szczegółów o projekcie znajdziesz na: http://wab.akademiabramkarzy.pl/


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group