Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. X
Youtube
Instagram

Więcej niż FUTBOL!



Trwają nabory!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Akademii Piłkarskiej Reissa. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Sprawdź informacje o swojej lokalizacji

Wybierz z listy dostępnych lokalizacji.

Jesteś zainteresowany zajęciami?

Zostaw kontakt!

Dołącz do drużyny Piotra Reissa w Pobiedziskach i odbierz koszulkę!

02-09-2014 | Godzina 09:15

Akademia Piłkarska Reissa  to jedna z największych szkółek sportowych w Europie Środkowo - Wschodniej dla dzieci 4-letnich i starszych. W klubie trenuje ponad 3500 zawodników. Teraz i Twoje dziecko może dołączyć do drużyny legendy Lecha Poznań - trwają nabory w Pobiedziskach.

 

 

O tym, gdzie przyszłe gwiazdy futbolu podnoszą swoje umiejętności opowiada Piotr Reiss.

 

Dla kogo jest Akademia Piłkarska Reissa?

Akademia zaprasza na treningi dzieci już od 4. roku życia. W tym wieku, zajęcia polegają przede wszystkim na zabawach z piłką i ogólnych ćwiczeniach ruchowych, które oswajają dziecko ze sprzętem sportowym oraz pracą w zespole. W starszych grupach pracujemy m.in. nad motoryką dzieci oraz uczymy ich elementów techniki, taktyki oraz bycia kreatywnym piłkarzem. Co ważne, w naszej Akademii nie kończymy szkolenia na 12 roku życia. Zawodnicy mają możliwość kontynuowania swojej kariery w barwach naszego klubu.

 

Czym wyróżnia się Akademia na tle innych szkółek?

Najważniejsze jest to, że dziecko ma zajęcia blisko domu, nie musi dojeżdżać. Swoim podopiecznym zapewniamy wiele dodatkowych atrakcji. Klub organizuje cotygodniowe rozgrywki w ramach Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, wspólne wyjścia na mecze Lecha Poznań, profesjonalne turnieje oraz wizyty w zagranicznych klubach. Najbardziej utalentowani zawodnicy powoływani są natomiast na dodatkowe konsultacje i grają w Reprezentacji Akademii, która ma na swoim koncie wiele sukcesów. W 2013 roku zawodnicy z rocznika 2004 zostali Mistrzami Wielkopolski, pokonując drużyny takie jak Lech Poznań czy Warta Poznań. Natomiast w tym roku ich sukces powtórzyli reprezentanci Akademii z rocznika 2005. Z innych argumentów warto wymienić bogaty sprzęt, spójną metodologię szkolenia, panel administracyjny dla rodziców oraz międzynarodową współpracę m.in. z Herthą Berlin. Każdy zawodnik jest ubezpieczony i ma zapewnioną opiekę medyczną.

 

Jak zapisać dziecko?

W Akademii nie prowadzimy selekcji. We wrześniu każde dziecko (zarówno chłopcy jak i dziewczynki) może przyjść na  2 darmowe, "zapoznawcze"  treningi. Zapisy odbywają się poprzez stronę www.akademiareissa.pl. Tam też znajduje się lista wszystkich lokalizacji, w których prowadzimy treningi! Serdecznie zapraszam!

 
Każde dziecko przy zapisach do Akademii Piłkarskiej Reissa otrzymuje koszulkę naszego klubu!
Wróć do listy