Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. X
Youtube
Instagram

Więcej niż FUTBOL!Trwają nabory!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Akademii Piłkarskiej Reissa. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Sprawdź informacje o swojej lokalizacji

Wybierz z listy dostępnych lokalizacji.

Jesteś zainteresowany zajęciami?

Zostaw kontakt!

5 lat Akademii Piłkarskiej Reissa w Pobiedziskach

08-02-2017 | Godzina 15:21

W tym roku minie już pięć lat odkąd młodzi mieszkańcy Pobiedzisk i okolic mają okazję brać udział w profesjonalnych treningach pod egidą Klubu Sportowego Akademia Piłkarska Reissa. To właśnie tu, niemal każdego dnia swoją pasję i miłość do futbolu rozwija blisko 100 młodych piłkarzy.

– W naszym klubie przygotowujemy konspekty treningowe dedykowane pod każdą kategorię wiekową. Inny sprzęt przydaje się dla 4-latków, a inny dla dzieci starszych. Najmłodsi nie mogą uczyć się gry zbyt dużymi piłkami czy rozgrywać swoich meczów na bramki przeznaczone dla seniorów. Tego typu rozwiązania doskonale sprawdzają się na zachodzie, z którego czerpiemy najlepsze wzorce, a co najważniejsze, wprowadzamy je z sukcesem także w Akademii w Pobiedziskach. - stwierdza koordynator lokalizacji Paweł Mazur. 

Warto dodać, że w Akademii wszystkie grupy wiekowe mają przydzielonego trenera oraz asystenta, którzy wspólnie prowadzą zajęcia i dbają o rozwój każdego zawodnika. Jest to możliwe dzięki temu, iż biorą oni udział w stażach zagranicznych, a także dokształcają się dzięki specjalnie wyodrębnionej jednostce w klubie – Dziale Sportu, która stale współpracuje z m.in. Herthą Berlin – dwukrotnym mistrzem Niemiec czy Twente Enschede – mistrzem Holandii z 2010 roku, zdobywcą m.in. Ligi Europy i Pucharu Holandii.

Rozkwit Akademii w Pobiedziskach aktywnie monitoruje także jej Patron – Piotr Reiss. Legenda polskiej piłki niejednokrotnie brała udział w treningach z miejscowymi dziećmi. – Po tych kilku latach widzę, że całe Pobiedziska mogą być dumne z pracy jaką osoby związane z Akademią wkładają w jej rozwój. Bez wątpienia sprawne działanie nie byłoby możliwe bez wzorowej współpracy między władzami, trenerami, szkołami, a także rodzinami z dziećmi. Wszyscy zaufali Akademii i za każdym razem, kiedy odwiedzam Pobiedziska słyszę same pochwały odnośnie aktywności klubu – chwali król strzelców Ekstraklasy w sezonie 2006/07.

Warto również podkreślić, że Akademia Piłkarska Reissa na swoim koncie ma już budzące podziw sukcesy. Poza dobrą zabawą i prawdziwą dawką endorfin to nieustanny rozwój pasji do piłki nożnej! Podczas działalności klubu udało nam się osiągnąć:

  • 1. miejsce w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, (Trampkarz, rocznik 2002)
  • 1. miejsce w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, (Żak, rocznik 2007)
  • 1. miejsce w Turnieju FootballPro Cup Masters V 2016 rocznik 2007 r.
  • 3. miejsce na Klubowych Mistrzostwach Polski w Warce rocznik 2007 i 2008
  • 1. miejsce w Turnieju Football Park Leszno Cup (rocznik 2008)
  • 1. miejsce w Turnieju Śrem Cup (rocznik 2008)
  • 1. miejsce w Turnieju Radomiak Cup (2007r.)

 

Z nadejściem kolejnego roku działalności Akademii w Pobiedziskich, koordynator klubu, Paweł Mazur z optymizmem patrzy w piłkarską przyszłość. 

Właśnie rozpoczęliśmy noworoczne nabory i zapraszamy wszystkie dzieci na treningi zapoznawcze, podczas których także rodzice mogą zobaczyć, jak wyglądają zajęcia sportowe prowadzone przez kompetentne osoby, które mają w sobie ogromną pasję i zaangażowanie. Trenujemy cały rok, a ferie zimowe i wakacje spędzamy na profesjonalnych obozach i półkoloniach ze SportujMy.pl.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorem lokalizacji – Pawłem Mazurem, pod nr tel.: 506 699 200 lub pod adresem p.mazur@akademiareissa.pl.

Wróć do listy