Pierwszy Turniej Regionów w tym roku już w ten weekend!

14-01-2021, 08:45 Turnieje

Turniej Regionów to ważne wydarzenie dla każdej reprezentacji Akademii. Masa sportowych emocji, mobilizacja i chęć rywalizacji, to namiastka tego, co czeka nas w najbliższy weekend. Ponadto zdajemy sobie sprawę, że rodzice są najwierniejszymi kibicami Akademii, dlatego też podczas niedzielnego Turnieju udostępnimy Wam po raz pierwszy relacje live z wynikami – wszystko dzięki aplikacji Virium! Przeczytaj artykuł i dowiedz się o szczegółach wydarzenia.

Turniej rozegrany zostanie w sobotę i w niedzielę na APR Arenie Dębiec. Drużyny zagrają w systemie Ligii Mistrzów i Ligii Europy. Do rywalizacji przystąpią roczniki 2010 i 2011.

16.01.2021 Sobotni harmonogram Turnieju 

17.01.2021 Niedzielny Harmonogram Turnieju

I Tura

II Tura

Niedzielne spotkania będą na bieżąco relacjonowane dzięki aplikacji Virium! Dzięki niej możecie zobaczyć aktualną tabelę Turnieju, terminarz, przebieg każdego meczu. Ponadto oprogramowanie umożliwia szybki dostęp do statystyk, co daje możliwość śledzenia ilości goli, asyst, strzałów i innych wymiarów potrzebnych do analizy rozgrywek. Dzięki aplikacji poczujesz się jakbyś był na trybunach!

Znajdź relację

Liga Mistrzów 2010 
Liga Mistrzów 2011 
Liga Europy 2010 
Liga Europy 2011

- Turniej Regionów ma niesamowitą atmosferę, cieszy mnie że zawodnicy wykazują ogromne chęci zdrowej rywalizacji i pokazują wysoki poziom zaangażowania. Dzięki unikalnej metodologii szkolenia zawodnicy są przygotowani do rywalizacji ogólnokrajowej. Turniej Regionów to piękne widowisko, które pokazuje siłę i wysokie umiejętności piłkarskieopowiada Tomasz Karkoszka, Specjalista ds. Sportu i koordynator Turnieju.

W trosce o bezpieczeństwo rodzice mają kategoryczny zakaz wchodzenia na obiekt – balon jest tylko do dyspozycji uczestników turnieju i trenerów. Zawodnicy wchodząc na obiekt zobowiązani są zdezynfekować ręce, a zakończenie i wręczanie pucharów w obu turach odbędzie się zgodnie z wytycznymi dystansu społecznego. Wszystkie działania skupione są na niustannym dbaniu o zdrowiu, dla każdego naszego gracza. 

Pozostaje nam tylko czekać na weekend i kibicować naszym drużynom!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group