Panthers Cheerleaders 


Czym jest Panthers Cheerleaders?

Akademia Cheerleadingu Panthers Cheerleaders to zajęcia taneczne z elementami akrobatyki, dla dziewczynek w wieku 4-11 lat. Łączymy muzykę, radość i energię z tańcem, rozwojem fizycznym i zabawą! Wiele dziewczyn w młodym wieku wykazuje zainteresowanie akrobatyką oraz tańcem, niestety często nie ma możliwości rozwoju swoich zainteresowań i talentów, stąd wiele z nich rezygnuje z dalszych starań. Panthers Cheerleaders wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i daje możliwość połączenia aktywności i sprawności fizycznej z zabawą poprzez profesjonalne treningi pod okiem specjalistów. Dzięki występom przed publicznością, dziewczynki uczą się także pewności siebie, która w tym wieku jest szczególnie istotna.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 60 minut. 2 pierwsze zajęcia  darmowe! Przyjdź i sprawdź jak skaczą Panthers Cheerleaders!

Sprawdź najbliższy harmonogram:

Dlaczego warto dołączyć do Panthers Cheerleaders?

 • Połączenie ruchu i aktywności fizycznej z zabawą,
 • Ćwiczenia wzmacniające prawidłową postawę ciała,
 • Improwizacje ruchowe rozwijające poczucie rytmu,
 • Praca nad pamięcią poprzez zapamiętywanie układów tanecznych,
 • Poprawa świadomości własnego ciała, koordynacji, motoryki i sprawności fizycznej,
 • Rozwój kreatywności i inwencji twórczej,
 • Regularne występy, dzięki którym dziewczynki nie tylko nabywają pewności siebie, ale też uczą się wystąpień publicznych oraz wsparcia poprzez kibicowanie swoim rówieśnikom,
 • Kadra trenerska z wieloletnim doświadczeniem,
 • Profesjonalne zaplecze sprzętowe i treningowe,
 • Brak selekcji, w zajęciach może uczestniczyć każde dziecko powyżej 4 roku życia,
 • Treningi dwa razy w tygodniu, w stałych grupach treningowych.

 

Instruktorzy

 

Zofia Tyc – Certyfikowany trener personalny i instruktor fitness, tancerka, cheerleaderka, choreografka Od najmłodszych lat związana z wszelkimi rodzajami tańca i fitness. Zaczynała od tańca towarzyskiego, przez disco dance, cheerleading, hip hop, jazz. Trenowała również aerobik sportowy zdobywają najwyższe stopnie na podium m.in. w Wielkopolskich Mistrzostwach w Aerobiku Grupowym – w czasach szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, a nawet na studiach! Ponadto wywalczyła vice-mistrzostwo Polski Hip Hop w kategorii Mini Formacja a także ma za sobą warsztaty na nowojorakim Broadway-u. Obecnie jest również tancerką w zespole tanecznym CalisiaCheerleaders i razem z koleżankami z zespołu dopinguje kaliskie i ostrowskie drużyny piłki ręcznej, siatkowej i koszykowej oraz występuje na lokalnych eventach.  Prowadziła zajęcia taneczne i gimnastyczne z każdą kategorią wiekową – od przedszkolaków, przed młodzież, dorosłych po seniorów. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Jest wulkanem pozytywnej energii, którą chętnie zaraża wszystkich dookoła.

Dla kogo?

Wszystkie dziewczynki w wieku 4-12 lat mogą zapisywać się do drużyny. Panthers Cheerleaders nie prowadzi selekcji, liczy się chęć i zapał do treningu. W chwili obecnej prowadzone są dwie kategorie wiekowe 4-7 oraz 8-12 lat.

Zapisy i treningi

Grupa A (2013-2016)

Wtorki 17:00 – 17:45
Czwartki 17:00 – 17:45

Grupa B (2008-2012)

Wtorki 17:45 - 18:45
Czwartki 17:45 - 18:45

 

Treningi odbywają się w salce w SP nr 34 (Os. Bolesława Śmiałego 107, Poznań).

*w okresie wakacyjnym zajęcia zostają wstrzymane i rozpoczną się ponownie we wrześniu.

 

Nabory

Aktualnie prowadzone są nabory dla dwóch kategorii wiekowych 4-7 oraz 8-12.

 

Jeżeli zainteresowaliśmy Cię naszym nowym projektem - skontaktuj się z koordynatorem drużyn:

Anna Kalinowska

Numer Telefonu: 510 799 428

a.kalinowska@akademiareissa.pl

 

Wystartowaliśmy również z drugim projektem dla dziewczynek - drużyna piłkarska APR LadiesTutaj dowiesz się więcej o drużynie. 

 

 

 

Wróć na stronę główną

Projekt i wykonanie: cogitech group