Panthers Cheerleaders 


Czym jest Panthers Cheerleaders?

Akademia Cheerleadingu Panthers Cheerleaders to zajęcia taneczne z elementami akrobatyki, dla dziewczynek w wieku 4-11 lat. Łączymy muzykę, radość i energię z tańcem, rozwojem fizycznym i zabawą! Wiele dziewczyn w młodym wieku wykazuje zainteresowanie akrobatyką oraz tańcem, niestety często nie ma możliwości rozwoju swoich zainteresowań i talentów, stąd wiele z nich rezygnuje z dalszych starań. Panthers Cheerleaders wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i daje możliwość połączenia aktywności i sprawności fizycznej z zabawą poprzez profesjonalne treningi pod okiem specjalistów. Dzięki występom przed publicznością, dziewczynki uczą się także pewności siebie, która w tym wieku jest szczególnie istotna.

 

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 60 minut. 2 pierwsze zajęcia  darmowe! Przyjdź i sprawdź jak skaczą Panthers Cheerleaders!

Sprawdź najbliższy harmonogram:

Dlaczego warto dołączyć do Panthers Cheerleaders?

 • Połączenie ruchu i aktywności fizycznej z zabawą,
 • Ćwiczenia wzmacniające prawidłową postawę ciała,
 • Improwizacje ruchowe rozwijające poczucie rytmu,
 • Praca nad pamięcią poprzez zapamiętywanie układów tanecznych,
 • Poprawa świadomości własnego ciała, koordynacji, motoryki i sprawności fizycznej,
 • Rozwój kreatywności i inwencji twórczej,
 • Regularne występy, dzięki którym dziewczynki nie tylko nabywają pewności siebie, ale też uczą się wystąpień publicznych oraz wsparcia poprzez kibicowanie swoim rówieśnikom,
 • Kadra trenerska z wieloletnim doświadczeniem,
 • Profesjonalne zaplecze sprzętowe i treningowe,
 • Brak selekcji, w zajęciach może uczestniczyć każde dziecko powyżej 4 roku życia,
 • Treningi dwa razy w tygodniu, w stałych grupach treningowych.

 

Instruktorzy

 

Paulina Kokot – trenerka tańca oraz cheerleaderka z wieloletnim doświadczeniem, instruktorka fitness, aerobiku i zumby. Swój warsztat szlifowała pod okiem samego Victora Baeza.

Paulina to wielka miłośnicza tańca w każdej jego postaci, oprócz cheerleaderingu specjalizuje się także w salsie i tańcu towarzyskim. Od dziecka interesowała się akrobatyką. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już w szkole podstawowej, gdzie uczęszczała na warsztaty taneczne, a później występowała w grupie taneczno-akrobatycznej.

Tworzy własne choreografie i układy. Kilkukrotnie organizowała maratony taneczne. Od 10 lat występuje na licznych festiwalach i konkursach. Dzieli się swoją pasją z najmłodszymi i dorosłymi, zaraża, uczy i bawi tańcem. Paulina jest animatorką zabaw dla dzieci, dlatego jej zajęcia są nie tylko doskonałą lekcją tańca, ale również świetną zabawą, dostosowaną odpowiednio do potrzeb i wieku dziecka. 

Dla kogo?

Wszystkie dziewczynki w wieku 4-11 lat mogą zapisywać się do drużyny. Panthers Cheerleaders nie prowadzi selekcji, liczy się chęć i zapał do treningu. W chwili obecnej prowadzone są dwie kategorie wiekowe 4-6 oraz 7-10 lat.

 

Zapisy i treningi

Treningi odbywają się w poniedziałki o 16:45 oraz czwartki o 18:00. 

Treningi odbywają się w salce w SP nr 34 (Os. Bolesława Śmiałego 107, Poznań).

*w okresie wakacyjnym zajęcia zostają wstrzymane i rozpoczną się ponownie we wrześniu.

 

Nabory

Aktualnie prowadzone są nabory dla dwóch kategorii wiekowych 4-6 oraz 7-11.

 

Jeżeli zainteresowaliśmy Cię naszym nowym projektem - daj nam znać: 502 741 749

Wystartowaliśmy również z drugim projektem dla dziewczynek - drużyna piłkarska APR LadiesTutaj dowiesz się więcej o drużynie. 

 

 

 

Wróć na stronę główną

Projekt i wykonanie: cogitech group