Panthers Cheerleaders 


Czym jest Panthers Cheerleaders?

Akademia Cheerleadingu Panthers Cheerleaders to zajęcia taneczne z elementami akrobatyki, dla dziewczynek w wieku 4-11 lat. Łączymy muzykę, radość i energię z tańcem, rozwojem fizycznym i zabawą! Wiele dziewczyn w młodym wieku wykazuje zainteresowanie akrobatyką oraz tańcem, niestety często nie ma możliwości rozwoju swoich zainteresowań i talentów, stąd wiele z nich rezygnuje z dalszych starań. Panthers Cheerleaders wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i daje możliwość połączenia aktywności i sprawności fizycznej z zabawą poprzez profesjonalne treningi pod okiem specjalistów. Dzięki występom przed publicznością, dziewczynki uczą się także pewności siebie, która w tym wieku jest szczególnie istotna.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 60 minut. 2 pierwsze zajęcia  darmowe! Przyjdź i sprawdź jak skaczą Panthers Cheerleaders!

Sprawdź najbliższy harmonogram:

Dlaczego warto dołączyć do Panthers Cheerleaders?

 • Połączenie ruchu i aktywności fizycznej z zabawą,
 • Ćwiczenia wzmacniające prawidłową postawę ciała,
 • Improwizacje ruchowe rozwijające poczucie rytmu,
 • Praca nad pamięcią poprzez zapamiętywanie układów tanecznych,
 • Poprawa świadomości własnego ciała, koordynacji, motoryki i sprawności fizycznej,
 • Rozwój kreatywności i inwencji twórczej,
 • Regularne występy, dzięki którym dziewczynki nie tylko nabywają pewności siebie, ale też uczą się wystąpień publicznych oraz wsparcia poprzez kibicowanie swoim rówieśnikom,
 • Kadra trenerska z wieloletnim doświadczeniem,
 • Profesjonalne zaplecze sprzętowe i treningowe,
 • Brak selekcji, w zajęciach może uczestniczyć każde dziecko powyżej 4 roku życia,
 • Treningi dwa razy w tygodniu, w stałych grupach treningowych.

 

Instruktorzy

 

Maria Burzyńska – Całe życie związana ze sportem. Miłośniczka tańca od najmłodszych lat. Przygodę taneczną rozpoczęła już w dzieciństwie, tańcząc balet, jazz oraz w formacji tanecznej. Całe studia zawodniczka AZS w aerobiku sportowym. Instruktorka w kilku poznańskich klubach fitness. Tworzy własne choreografie i układy. Swoją pasję dzieli z najmłodszymi i dorosłymi, zaraża, uczy i bawi tańcem. Zajęcia prowadzone przez Marię są nie tylko doskonałą lekcją tańca, ale również świetną zabawą, dostosowaną odpowiednio do potrzeb i wieku dziecka. Maria jest absolwentką biotechnologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest entuzjastką zdrowego trybu życia. Jej pasją jest taniec, podróże oraz mała córka Nina.

Dla kogo?

Wszystkie dziewczynki w wieku 4-11 lat mogą zapisywać się do drużyny. Panthers Cheerleaders nie prowadzi selekcji, liczy się chęć i zapał do treningu. W chwili obecnej prowadzone są dwie kategorie wiekowe 4-6 oraz 7-10 lat.

Zapisy i treningi

Grupa A (2012-2015)

Wtorki 16:15 – 17:00
Czwartki 16:45 – 17:30

Grupa B (2008-2011)

Czwartki 17:30 - 18:30
Piątki 16:00 - 17:00

 

Treningi odbywają się w salce w SP nr 34 (Os. Bolesława Śmiałego 107, Poznań).

*w okresie wakacyjnym zajęcia zostają wstrzymane i rozpoczną się ponownie we wrześniu.

 

Nabory

Aktualnie prowadzone są nabory dla dwóch kategorii wiekowych 4-6 oraz 7-11.

 

Jeżeli zainteresowaliśmy Cię naszym nowym projektem - daj nam znać: 502 741 749

Wystartowaliśmy również z drugim projektem dla dziewczynek - drużyna piłkarska APR LadiesTutaj dowiesz się więcej o drużynie. 

 

 

 

Wróć na stronę główną

Projekt i wykonanie: cogitech group