Oficjalna grupa taneczna APR - Panthers Cheerleaders

22-05-2019, 08:48 Rozwój Akademii

W marcu swoją działalność rozpoczęła oficjalna formacja taneczna Akademii Piłkarskiej Reissa – Panthers Cheerleaders. Grupa cheerleaderek – to projekt skierowany dla dziewcząt już od 4. roku życia. Zajęcia Panthers to połączenie gimnastyki, akrobatyki oraz tańca. Program szkoleniowy skonstruowany, aby rozwijać zawodniczki zarówno sporto jak i zespołowo. Dziewczęta uczą się pracy w grupie tworząc piękne choreografie. 

Sprawdź harmonogram zajęć

Dziewczęta trenują pod okiem wykwalifikowanej trenerki Pauliny Kokot - miłośniczki tańca, zumby i aeorbiku, która swój warsztat szlifowała pod okiem samego Victora Baeza – wice mistrza świata i dwukrotnego mistrza Polski w salsie.

Stworzenie formacji tanecznej, to ciekawa alternatywa dla dziewcząt. Pantery swoje umiejętności i przygotowane układy będą miały okazję zaprezentować na licznych wydarzeniach sportowych organizowanych przez Akademię Reissa. Liczymy, że drużyna bedzie także dopingować nasze zespoły w walce o najwyższe cele - powiedział Piotr Reiss, ambasador klubu. 

Do drużyny Panter dołączyć można w każdej chwili, zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w SP34 w Poznaniu. Aby skorzystać z 2 treningów zapoznawczych zarejestruj się na stronie www.akademiareissa.pl lub zadzwoń pod numer: 508670332.

Przyjdź i zobacz, jak skaczą nasze Pantery!

 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group