Obozy sportowe Akademii – sposób na piłkarskie przygody

Obozy sportowe Akademii to oferta obozów tematycznychpółkoloniiwycieczek, wyjazdów na mecze i urodzin. U nas każdy znajdzie coś dla siebie! Naszym klientom proponujemy wyjazdy piłkarskie, bramkarskie, taneczno-artystyczne, rodzinne, adaptacyjne, aktywne i wiele innych. Zimą zapraszamy na obozy narciarskie. Ośrodki, z którymi współpracujemy to wysokiej jakości hotele, z nowoczesnymi kompleksami sportowo-rekreacyjnymi, oferującymi najlepsze warunki pobytowe oraz bezpieczeństwo.

  

Na nasz dotychczasowy sukces składa się także wykwalifikowana kadra złożona z doświadczonych wychowawców, instruktorów oraz licencjonowanych trenerów. Obozy Akademii to idealny sposób na spędzenie zarówno wakacji, jak i  ferii zimowych. U nas nie ma czasu na nudę. Stawiamy na sportowe atrakcje i aktywny wypoczynek. 

 Nasze wyjazdy to przede wszystkim:

- Codzienne zajęcia sportowe,

- Zajęcia dotyczące prawidłowego i racjonalnego odżywiania,

- Zajęcia dopasowane do wieku i umiejętności zawodników,

- Gry i zabawy ruchowe,

- Zabawy integracyjne,

- Warsztaty plastyczne,

- Gry zespołowe,

- Wirtualne turnieje na konsoli Sony Playstation,

​oraz wiele innych atrakcji, podczas których nie będzie czasu na nudę!  

Na każdego uczestnika obozu czekają atrakcyjne gadżety obozowe!

KAŻDY OBÓZ TO INNA PRZYGODA!

 

Twoje dziecko jest fanem piłki nożnej?

Razem z nami możesz zorganizować dla niego wyjątkowe, piłkarskie urodziny! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy. Możesz wybrać usługi z naszej oferty, a my przeprowadzimy indywidualną wycenę i wszystkim się zajmiemy! 

Zwiedzaj z nami piłkarski świat i weź udział w największych piłkarskich wydarzeniach! Organizujemy wycieczki na mecze w Polsce i za granicą, wyjazdy szkoleniowe i wiele innych atrakcji.

Sprawdź ofertę naszych wycieczek na stronie lub śledź aktualne wydarzenia na naszym facebooku.

PRZEŻYJ Z NAMI SWOJĄ PIŁKARSKĄ PRZYGODĘ! 

Projekt i wykonanie: cogitech group