Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. X
Youtube
Instagram

Więcej niż FUTBOL!Trwają nabory!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Akademii Piłkarskiej Reissa. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Sprawdź informacje o swojej lokalizacji

Wybierz z listy dostępnych lokalizacji.

Jesteś zainteresowany zajęciami?

Zostaw kontakt!
SportujMy.pl – sposób na piłkarskie przygody

SportujMy.pl to oferta obozów tematycznychpółkoloniiwycieczek, wyjazdów na mecze i urodzin. U nas każdy znajdzie coś dla siebie! Naszym klientom proponujemy wyjazdy piłkarskie, bramkarskie, taneczno-artystyczne, rodzinne oraz adaptacyjne. Ośrodki, z którymi współpracujemy to wysokiej jakości hotele, z nowoczesnymi kompleksami sportowo-rekreacyjnymi, oferującymi najlepsze warunki pobytowe oraz bezpieczeństwo.

  

Na nasz dotychczasowy sukces składa się także wykwalifikowana kadra złożona z doświadczonych wychowawców, instruktorów oraz licencjonowanych trenerów. Obozy ze SportujMy.pl to idealny sposób na spędzenie zarówno wakacji, jak i  ferii zimowych. U nas nie ma czasu na nudę. Stawiamy na sportowe atrakcje i aktywny wypoczynek. 

Nasze wyjazdy to przede wszystkim:

- Codzienne zajęcia sportowe,

- Zajęcia dotyczące prawidłowego i racjonalnego odżywiania,

- Zajęcia dopasowane do wieku i umiejętności zawodników,

- Gry i zabawy ruchowe,

- Zabawy integracyjne,

- Warsztaty plastyczne,

- Gry zespołowe,

- Wirtualne turnieje na konsoli Sony Playstation,

​oraz wiele innych atrakcji, podczas których nie będzie czasu na nudę!

  

Na każdego uczestnika obozu czekają atrakcyjne gadżety SportujMy!

KAŻDY OBÓZ TO INNA PRZYGODA!

Najnowsze informacje dotyczące oferty ukazują się na naszym profilu facebook.

Sprawdź więcej na: http://sportujmy.pl/pl,138,terminy.html

 

Twoje dziecko jest fanem piłki nożnej?

Razem z nami możesz zorganizować dla niego wyjątkowe, piłkarskie urodziny! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy: http://sportujmy.pl/pl,86,urodziny.htmlMożesz wybrać usługi z naszej oferty, a my przeprowadzimy indywidualną wycenę i wszystkim się zajmiemy!

Zwiedzaj z nami piłkarski świat i weź udział w największych piłkarskich wydarzeniach! Organizujemy wycieczki na mecze w Polsce i za granicą, wyjazdy szkoleniowe i wiele innych atrakcji.

Sprawdź ofertę naszych wycieczek na stronie http://sportujmy.pl/pl,83,wycieczki.html  lub śledź aktualne wydarzenia na naszym facebooku.

PRZEŻYJ Z NAMI SWOJĄ PIŁKARSKĄ PRZYGODĘ!