Obóz zimowy dobrany do potrzeb Twojego dziecka!

03-01-2020, 14:22 Porady dla dziecka i rodzica

Ferie zimowe nadchodzą wielkimi krokami. Nadal nie wiesz, jaki obóz będzie idealny dla Twojej pociechy? Nic dziwnego, w końcu każde dziecko jest inne, a nasza oferta zimowej rozrywki jest naprawdę szeroka! Chętnie pomożemy Ci dokonać wyboru.

Zacznijmy od milusińskich

Pierwszy samodzielny wyjazd kilkulatka to stres zarówno dla niego, jak i rodziców. Na początek, warto wybrać obóz krótszy niż standardowe, skoncentrowany nie tylko na zabawach sportowych i integracji, ale też na nauce samodzielności. Odpowiedź to Adapt w Dolsku - wyjazd stworzony z myślą o najmłodszych! Trwa tylko 3 dni, a Twoje dziecko możesz odebrać w każdej chwili i zapłacisz tylko za wykorzystane dni! Jeśli to jeszcze nie czas na to, aby podróżowało same, wybierz obóz Rodzic  + Dziecko, na którym Ty zdecydujesz, w których aktywnościach Twoja pociecha może brać udział samodzielnie, a w których również chcesz uczestniczyć. Pełna animacja czasu wolnego zapewni wspaniałe ferie dla Was obojga!

Zaktywizuj gamer’a!

Twoje dziecko uwielbia grać na konsoli lub na komputerze? Nie chcesz odbierać mu tej przyjemności, ale zależy Ci, aby w ferie spędził też trochę czasu na świeżym powietrzu? Zadbamy o to! Jeśli jest jednym z fanów Minecraft’a, obóz Minecraft + Brawl Stars na pewno mu się spodoba! Na tym wyjeździe, oprócz poznawania nowej rzeczywistości, dzięki Google VR i szeregu aktywności związanych z jego ulubioną grą, będzie miał okazję wziąć w wielu zabawach integracyjnych i sportowych! Twoja pociecha była już z nami latem? Czas na Minecraft level 2! Wiemy, że jest też wielu cyber piłkarzy. Dla miłośników cyfrowej piłki nożnej przygotowaliśmy Obóz piłkarski + FIFA, którego uczestnicy będą mogli spełniać swoje zamiłowanie do futbolu, zarówno na padzie, jak i na boisku! Nie zapomnieliśmy też o mediach społecznościowych! Obóz YouTube + TikTok to oferta obejmujące praktyczne zajęcia pracy z kamerą, kurs obsługi wspomnianych mediów, zajęcia z Google VR, a także szereg aktywności sportowych. Młodego Youtubera i TikTokera nie może tam zabraknąć!

Pora na sportowców!

Zapalonych miłośników sportów zimowych nie brakuje, dlatego zapraszamy do Karpacza na Obóz narciarski i snowboardowy, a ponieważ jesteśmy Akademią Piłkarską, organizujemy też Obóz narciarsko-piłkarski! Na każdym z nich, oprócz rozwoju w konkretnych dyscyplinach sportowych, zapewniamy zajęcia warsztatowe, zabawy kreatywne i integracyjne! Mamy też coś dla miłośników aktywności w rytmie muzyki, czyli Obóz taneczny! A dla mniej zdecydowanych przygotowaliśmy Activ - tydzień wielu zajęć sportowych, sprawnościowych, zabaw terenowych i wiele więcej! Zapraszamy na sportowe ferie!

Piłka nożna nadal w grze!

W naszej ofercie oczywiście nie może zabraknąć czystego futbolu. Twoje dziecko nie musi być zawodnikiem naszej Akademii, aby spędzić ferie w duchu piłki nożnej! Wybierz lokalizację i dogodny termin obozu piłkarskiego, a my zajmiemy się resztą! Dla zaawansowanych proponujemy Champions Camp. Jeżeli natomiast marzeniem Twojej pociechy jest być jak Szczęsny, to obóz bramkarski jest właśnie dla niego! A jeśli oprócz piłki, interesuje je również basen, zapraszamy na obóz pływacko-piłkarski. Dla zawodników naszej Akademii mamy obozy reprezentacji w Jarocinie, Wągrowcu, Gostyniu, Grodzisku, Grodzisku Wielkopolskim, Słubicach i Rewalu. Więcej informacji na stronie.

Teraz pozostaje już tylko zapisać Twoje dziecko na wyjazd zgodny z jego zainteresowaniami. Na każdym z nich zabraknie jednego - nudy!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group