Nasza Reprezentacja jedzie do Warszawy obronić tytuł mistrza w finałach krajowych Turnieju o Puchar Prezesa PZPN!

12-02-2020, 10:09 Turnieje

W najbliższy weekend, tj. w dniach 15-16.02.2020r. odbędą się finały krajowe III edycji Turnieju o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. W niedzielę zobaczymy tam, po raz kolejny, Reprezentację naszego klubu, która w zeszłym roku zdobyła tytuł mistrza w kategorii U-11. Walka o zwycięstwo odbędzie się w Warszawie.

Nasi reprezentanci po zeszłorocznej wygranej nie osiedli na laurach. Kontynuowali systematyczne treningi pod okiem trenera – Nikodema Brzęckiego, 4 razy w tygodniu przez cały rok. W czerwcu 2019 wygrali prestiżowe zawody „Deichmann Minimistrzostwa”, czyli serię małych mistrzostw, podczas których drużyny z całej Polski wcielają się w swoje ulubione reprezentacje (nasi piłkarze wybrali dla siebie barwy grających precyzyjny i sumienny futbol Niemców). W nagrodę za zwycięstwo w turnieju nasza reprezentacja otrzymała możliwość wyjazdu na mecz Ligi Mistrzów. Warto nadmienić, że droga do tego wyróżnienia była długa i wymagająca, bo aż 5-etapowa! Sam trener Brzęcki zapewnił nas o ciągłej pracy nad fundamentami gry, aby nadal rozwijała się w równie efektywnym stopniu.

Turniej o Puchar Prezesa PZPN to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu młodzieżowych turniejów piłkarskich. Organizacja i oprawa turnieju co roku stoi na najwyższym poziomie, a trybuny pękają w szwach. Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się w ten weekend w stolicy, walka o puchar będzie transmitowana na żywo na portalu łączynaspiłka.pl. Pamiętajcie, że nasza reprezentacja będzie grać w niedzielę! Oprócz wielu kibiców, na ostatecznych rozgrywkach nie zabraknie: prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewa Bońka, Zarządu PZPN, prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej, sekretarza generalnego PZPN Macieja Sawickiego oraz dyrektora sportowego PZPN Stefana Majewskiego.

Nasi reprezentanci trenują w pocie czoła i żyją weekendowym wydarzeniem, a nam pozostaje trzymać kciuki i z dumą kibicować! Do zobaczenia w niedzielę!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group