Nasz partner – Rehasport Clinic w czołówce najlepszych klinik ortopedycznych i rehabilitacyjnych na świecie

07-11-2014, 11:06

Miło nam poinformować, iż Rehasport Clinic, współpracująca z Akademią Piłkarską Reissa, jako pierwsza i jedyna klinika w Polsce uzyskała akredytację ośrodka FIFA Medical Centre of Excellence, tym samym dołączyła do elitarnego grona ponad 30 najlepszych klinik ortopedycznych i rehabilitacyjnych na świecie.

To bezprecedensowe w skali naszego kraju wyróżnienie umożliwia prowadzenie niezależnych badań naukowych i współpracę z FIFA Medical and Research Centre (F-MARC) oraz z innymi, wiodącymi ośrodkami, by - jako ośrodki referencyjne - tworzyć strategię badań w medycynie sportowej i standardy postępowania dla pozostałych klinik.

 

- Tym większe jest to osiągnięcie, że spełniamy wysokie wymagania FIFA jako klinika. To nasz ogromny sukces, ale także i całej polskiej medycyny, a w szczególności poznańskiej ortopedii, która zawsze, czyli od czasów prof. Degi, wyznaczała kierunki rozwoju (…). To wreszcie niezwykłe osiągnięcie dla Polskiego Związku Piłki Nożnej, gdyż rekomendację w FIFA wystawił nam prezes Zbigniew Boniek. Zdołaliśmy wprowadzić polską myśl ortopedyczną w przestrzeń światową – mówi Prezes Zarządu Rehasport Clinic dr Witold Dudziński.

 

O Rehasport Clinic:

 

Rehasport Clinic to specjalistyczna sieć klinik ortopedyczno – rehabilitacyjnych, zapewniająca najnowocześniejszą diagnostykę, leczenie i rehabilitację dla ponad 150 tysięcy pacjentów. Powstają w niej nowatorskie metody leczenia, m.in. schorzeń łąkotki, urazów barku i skoliozy. Sieć Rehasport Clinic obejmuje: jeden szpital, trzy centra regionalne i 50 ośrodków rehabilitacji w Polsce.

Przypominamy także, że względu na współpracę, zawodnikom Akademii Piłkarskiej Reissa przysługują zniżki na badania w Rehasport Clinic. Ponadto, mogą oni korzystać z bezpłatnych badań ortopedycznych.

Dla naszych zawodników przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych zniżek!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group