Dziewczyny wkraczają do gry!

03-01-2019, 14:35 Dodatkowe projekty

Dziewczyny wkraczają do gry! 

Akademia Piłkarska Reissa rozpoczyna rok 2019 z wysokiego C. Najbliższe 12 miesięcy będzie należało do kobiet. W klubie ruszają dwa nowe projekty skierowane wyłącznie dla nich. Widząc rosnące zapotrzebowanie i chęć dziewczynek do uprawiania sportu stworzyliśmy przestrzeń, w której mogą się rozwijać pod okiem profesjonalistów. Piłka kobieca z roku na rok rośnie w siłę, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i stwarzamy drużyny  wyłącznie dla dziewczynek APR Ladie - mówi Piotr Reiss ambasador klubu. 

Kolejnym projektem, który rozpoczyna działalność w akademii jest Panthers Cheerleaders, poznańska drużyna  cheerleaderek. Panthers to alternatywa dla dziewczyn, które także chcą zacząć swoją przygodę ze sportem a nie odnajdują się w klasycznych dyscyplinach. Jeżeli lubisz taniec, zabawę i ruch a to wszystko w rytmach muzki to coś dla Ciebie!

APR Ladies - drużyny piłkarskie, gdzie dziewczęta w komfortowych warunkach mogą rozwijać swój charakter oraz poprawiać sprawność fizyczną. W chwili obecnej APR Ladies działa w dwóch lokalizacjach Poznań oraz Baranowo. Do drużyny mogą dołączać wszystkie chętne dziewczynki w wieku 4-12 lat. W chwili obecnej odbywają się pierwsze konsultacje z trenerkami: 7 stycznia Poznań, 8 stycznia Baranowo. Szczegóły pierwszych treningów: http://www.akademiareissa.pl/aprladies

 

 Panthers Cheerleaders  -  poprawa motoryki, wydolności i nauka pracy z zespołem to tylko niektóre z cech, które nasze zawodniczki są w stanie wypracować podczas treningów. Wszystko to  łączy się w uśmiech, radość i piękne choreografie. Pathers Cheerleaders rekrutują wszystkie chętne dziewczynki w wieku 4-11 lat. Jeżeli chcesz kształtować swoje ciało i charakter a przede wszystkim świętnie się bawić pod okiem profesjonalistów, to dołącz do nas i pokaż jak skaczą prawdziwe Pantery: http://www.akademiareissa.pl/orange-panthers !

 

 

 

 

 

 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group