Czy w pełni wykorzystałeś tegoroczne ferie?

11-02-2020, 12:56 Podsumowania

Ferie zimowe, czyli 2 tygodnie wolnego od szkoły, obowiązków, martwienia się o oceny. Krótkie wakacje w samym środku zimy właśnie dobiegły końca. Czas na refleksję – czy wykorzystałem ten czas w pełni? Całe szczęście, uczestnicy naszych obozów i półkolonii nie muszą się zastanawiać! Już dziś możecie zobaczyć, jak uczestnicy naszych wyjazdów bawili się tej zimy!

W tym roku można było wybrać spośród 29 obozów i 23 półkolonii w różnych lokalizacjach! W naszej ofercie wyjazdowej coś dla siebie mogli znaleźć nie tylko zapaleni piłkarze, ale też narciarze, snowboardziści, pływacy, a nawet fani sportów elektronicznych! Wyjazdy były dopasowane do grup wiekowych, tak, aby najmłodsi mogli spokojnie uczyć się samodzielności na swoim pierwszym wyjeździe, a ich starsi koledzy i koleżanki mogli w pełni rozwijać swoje pasje pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Zawodnicy naszej reprezentacji wykorzystali wolne dni, aby szlifować swoje umiejętności piłkarskie. Zobacz jak doskonalili swój kunszt piłkarski w Jarocinie oraz w Grodzisku Wielkopolskim. Natomiast osoby, chcące przyspieszyć swój rozwój umiejętności i wiedzy piłkarskiej, wzięły udział w elitarnych obozach Champions Camp.

Nasze półkolonie były bogate w atrakcje – bawiliśmy się w parku trampolin Fly Park, wzięliśmy udział w warsztatach z robotyki LEGO w Bricks 4 Kids, ponadto byliśmy w kinie, na kręglach, lodowisku, pływalni, a nawet paintballu laserowym!

Zobacz jak spędzili ferie uczestnicy naszej półkolonii w Poznaniu.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group