Catering dietetyczny Fitfood nowym partnerem Akademii!

03-02-2020, 14:31 Rozwój Akademii

Czas na idealne połączenie sportu i zdrowego odżywiania. Z dumą możemy ogłosić, że naszym nowym partnerem został catering dietetyczny Fitfood! Cieszymy się, że specjalista z zakresu zdrowych i optymalnych posiłków naładuje pozytywną energią naszą wielką, piłkarską rodzinę! Na start naszej współpracy mamy dla Ciebie 10% rabat na wybrany catering dietetyczny z kodem: akademiareissa. Czytaj więcej i dowiedz się, dlaczego Fitfood jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem!

Aby skorzystać ze specjalnej propozycji naszego nowego partnera, należy wpisać kod po kliknięciu w koszyk na stronie internetowej fitfood.pl. Catering dietetyczny Fitfood od 8 lat przygotowuje catering dla sportowców na terenie Poznania i okolic. W 2018 roku firma weszła w skład Secret Garden Group, co stworzyło niepowtarzalne możliwości rozwoju. Zatrudniają 10 etatowych pracowników, w tym: profesjonalnego szefa kuchni, dyplomowaną dietetyczkę, wykwalifikowanych kucharzy i pomocników, niezawodnych kierowców!

Oferta cateringu dietetycznego Fitfood to przede wszystkim zdrowe i optymalne posiłki, przygotowane na bazie naturalnych produktów od lokalnych rolników i naturalnych przypraw. Firma dba o to, by menu było urozmaicone i dostarczało optymalnych proporcji mikro i makro elementów dla danej grupy zawodowej. Sportowiec wyczynowy czy sportowiec amator. Zabiegany manager czy głowa zajmująca się rodziną. Alergik czy osoba chcąca zredukować wagę. Każdy ma swoje potrzeby – Fitfood jest na nie najlepszą odpowiedzią!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group