Razem dla dziecięcych marzeń - przekaż swój jeden procent podatku!

24-01-2019, 14:47 28 grudnia 2010 to szczególny dzień dla rozwoju naszego klubu. Kilka miesięcy po rozpoczęciu działalności przez Akademię Piłkarską Reissa narodził się pomysł stworzenia Fundacji, która miałaby pomagać chorym dzieciom w powrocie do zdrowia oraz popularyzować sport i aktywność fizyczną wśród najmłodszych.

Akademia Reissa zagrała dla chorego Daniela

17-12-2018, 09:09 Spotkanie pokazowe żaków Akademii Piłkarskiej Reissa z Piłkarską Akademią Aktywnych Zbigniewa Zakrzewskiego było jednym z wydarzeń sobotniego IX Turnieju Charytatywnego Piłkarze Dzieciom „Wszyscy razem dla Daniela”, który rozgrywany był w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kościanie.

Nowy przyjaciel w szeregach Akademii!

17-10-2018, 15:12 Akademia Piłkarska Reissa postanowiła wziąć pod opiekę wyjątkowego psa. Soso, to zwierzak po przejściach, który potrzebuje odpowiedniej opieki i mnóstwa czułości. Poważnie choruje na trzustkę i dzięki naszej pomocy (zakup specjalistycznej karmy) stanął na nogi. Po wizycie naszych zawodników z całą pewnością można stwierdzić, że Soso czuję się naprawdę dobrze. Zabawa z piłką czy spacery na wybiegu nie są dla niego żadnym problemem.

Szacunek, pomoc i bezgraniczne wsparcie – Akademia Piłkarska Reissa z wizytą w Domu Samotnej Matki

14-06-2018, 15:39 W ramach akcji #BezMamyNieGramy najmłodsi zawodnicy Akademii zaprosili podopieczne Domu Samotnej Matki w Kiekrzu do wspólnej zabawy podczas treningu pokazowego. W ramach rozbudzenia pasji do aktywności fizycznej i miłości do sportu, klub zaoferował siostrom zakonnym wraz z podopiecznymi wspólny wyjazd na obóz Akademii do Dolska. Wyjazd już we wrześniu.

Portal Konin dzieciom nowym partnerem medialnym Akademii!

06-03-2018, 15:28 Miło nam poinformować, że portal „Konin Dzieciom” został oficjalnym partnerem medialnym Akademii Piłkarskiej Reissa.
Projekt i wykonanie: cogitech group