Tak wychowujemy przyszłych Reprezentantów Polski!

14-05-2019, 13:52 Rozpoczęcie sezonu 2019/2020 to dla Akademii Piłkarskiej Reissa kolejny, milowy krok w rozwoju sportowym, szkoleniowym i organizacyjnym. W tym okresie swoją działalność rozpocznie projekt, którego celem jest wychowanie przyszłych Reprezentantów Polski. Zawodnicy z rocznika 2004 oraz 2005, będą mieli szansę na dołączenie do klas sportowych w Centrum Szkoleniowym w Opalenicy. Tym samym, Akademia Piłkarska Reissa stawia na najbardziej konkurencyjne szkolenie zawodników w Zachodniej Polsce. Pierwsze testy dla piłkarzy z wcześniej wspomnianych roczników już 22 maja!

Trwają #wiosennenabory!

06-05-2019, 10:53 Wiosna, to czas, w którym wszystko wokół nas budzi się do życia! W Akademii Piłkarskiej Reissa jest to moment wiosennych naborów! APR ogłasza zapisy do drużyn we wszystkich kategoriach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Zawodnikiem Akademii może stać się każdy chętny chłopiec czy dziewczynka już od 4. roku życia. Dodatkowo specjalnie dla osób, zapisujących się w trakcie trwania naborów przygotowaliśmy specjalną ofertę 2 darmowych treningów zapoznawczych!

Wrażenia po trenerskim stażu w Zagłębiu Lubin

29-04-2019, 13:56 Na początku miesiąca kilku trenerów naszej Akademii udało się na szkoleniowy staż do siedziby Zagłębia Lubin. Dla naszej kadry to niewątpliwie ważny etap w zbieraniu trenerskiego doświadczenia i umiejętności. W dalszej części artykułu poznasz ich opinię na temat filozofii nauczania Zagłębia Lubin oraz zdobytej wiedzy teoretycznej i praktycznej.

To nie żart. Wracamy na boiska!

01-04-2019, 08:52 Wracamy na boiska! I nie, to nie jest primaaprilisowy żart, a najszczersza prawda. Przyszedł kwiecień, a to dobry czas, aby z hali przenieść się na świeże powietrze i poczuć się, nie tylko jak prawdziwy piłkarz, ale też i zadbać o zdrowie. Ruch na świeżym powietrzu bowiem pozytywnie wpływa na nasz organizm.

Toqaj Media nowym partnerem APR!

21-02-2019, 15:44 Lionel Messi powiedział kiedyś „Musisz walczyć, aby osiągnąć swój cel, musisz wiele poświęcić i ciężko pracować”. Audiobooki „Graj o więcej” to okazja, by poznać niezwykłe historie najsłynniejszych piłkarzy i odkryć własną drogę do realizacji marzeń. To fantastyczna propozycja dla wszystkich młodych fanów piłki nożnej i rodziców zainteresowanych rozwojem potencjału ich dzieci. Porywające, pełne emocji i inspiracji historie najwspanialszych piłkarzy zebrano w jednym miejscu! Nabywając audiobook otrzymuje się zestaw porywających i motywujących opowiadań, dzięki którym słuchacz zdobywa pewność siebie, wiarę w moc swoich marzeń i siłę do osiągania wyznaczonych celów!
Projekt i wykonanie: cogitech group