Rozpraw się z kontuzją!

17-01-2020, 10:33 Wspólnie dokładamy wszelkich starań, aby Twoje dziecko nie doświadczyło kontuzji – Ty zapewniasz mu strój sportowy dostosowany do warunków atmosferycznych i wygodne buty, a nasi trenerzy nie wpuszczają żadnego zawodnika na trening bez rozgrzewki i zwracają uwagę na wszelkie szczegóły techniczne. Niestety, nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego – kontuzje kolan, skręcone kostki, naciągnięte ścięgna, a także stłuczenia, to nieodzowny element kariery sportowej. Ważniejszy od kontuzji jest tylko powrót do gry! Tylko jak zrobić to sprawnie i bezboleśnie?

Trwałe okna inwestycją na przyszłość - porady od Schucco Polska!

13-01-2020, 19:24 Budując nowy dom czy remontując mieszkanie, myślimy o poprawie swojego bezpieczeństwa i komfortu na przyszłe lata. Wybór stolarki okiennej i drzwiowej to jedna z kluczowych decyzji, która wpływa na funkcjonalność i długookresową wartość rynkową nieruchomości.

Obóz zimowy dobrany do potrzeb Twojego dziecka!

03-01-2020, 14:22 Ferie zimowe nadchodzą wielkimi krokami. Nadal nie wiesz, jaki obóz będzie idealny dla Twojej pociechy? Nic dziwnego, w końcu każde dziecko jest inne, a nasza oferta zimowej rozrywki jest naprawdę szeroka! Chętnie pomożemy Ci dokonać wyboru.

Gdy dziecko dopada jesienna chandra…

13-11-2019, 15:14 Okres jesienny to czas, w którym każdy z nas bardziej myśli o ciepłej herbacie i łóżku, niż bieganiu po dworze. Sprzyja temu już prawie zimowa aura, krótsze dni i jesienne szarugi. Wiele osób zwalnia wtedy tempo, przestaje pracować na takich samych obrotach jak wcześniej. Dotyczy to nie tylko ludzi dorosłych, ale również dzieci.

Dekalog gry na hali!

06-11-2019, 10:14 Wraz z początkiem listopada nasza akademia rozpoczęła treningi na halach sportowych. Pozwala to zachować ciągłość szkolenia oraz czerpania radości z treningu, w komfortowych warunkach. Chcąc ułatwić przygotowania naszym adeptom oraz ich rodzicom do zmiany boiska, przygotowaliśmy 10 pomocnych rad. Ułatwią one życie Tobie i Twojemu dziecku, a także odpowiedzą na nurtujące Cię pytania, związanych z przejściem na salę.
Projekt i wykonanie: cogitech group