Poczaruj z Akademią

24-11-2020, 09:30 Wielkimi krokami zbliżają się Andrzejki. To dzień pełen magii i wróżb. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was pomysły na przepowiednie, które możecie wykonać razem z rodziną lub z przyjaciółmi. Zobaczcie nasze propozycje.

Międzynarodowy Dzień Tolerancji

16-11-2020, 13:58 Dziś na całym świecie obchodzimy Międzynarodowy Dzień Tolerancji. To idealny moment na to, by zastanowić się nad tym, czy spełnia ona ważną rolę w naszej codzienności i czym właściwie jest tolerancja.

Poznański Budżet Obywatelski – Twój głos jest ważny!

13-11-2020, 12:30 Drodzy Rodzice i Opiekunowie! W tym roku Akademia Piłkarska Reissa wraz ze Szkołą Podstawową nr 74 i Zespołem Szkół Podstawowych nr 7 walczy o głosy w Poznańskim Budżecie Obywatelskim w projektach, które poprawią infrastrukturę sportową, umożliwiając tym samym trenowanie zawodnikom naszej Akademii w zdecydowanie lepszych warunkach. Do 20 listopada możesz wybrać, które projekty chcesz zrealizować w swojej najbliższej okolicy. Każdy z Was może zagłosować, dowiedz się więcej o zasadach dokonywania wyboru i wesprzyj naszą pomarańczową rodzinę!

W pogoni za marzeniami

11-11-2020, 11:22 W życiu nie zawsze układa się po naszej myśli. Zdarzają się momenty, podczas których dopadają nas chwile zwątpienia lub czujemy zwyczajną niemoc i brak chęci do działania. Jeśli kiedykolwiek wam się to przytrafiło, to nie jesteście w tym sami. Również wśród sportowców odnajdziemy historie, które pokazują, że każdy z nas może się pogubić lub nie radzić sobie z daną sytuacją. Jednak nie oznacza to, że akceptujemy ten stan na zawsze. W tym artykule opowiemy wam inspirujące historie piłkarzy, którzy pomimo tragedii, życiowych zawirowań lub kontuzji, potrafili przezwyciężyć ten okres i zawalczyć o siebie. Przedstawimy wam również historię, która może być dla niektórych przestrogą.

Napełnij swój bidon – zrób własny izotonik!

10-11-2020, 10:11 Bidon na wodę, izotonik i ulubiony sok – czy to gadżet tylko dla sportowców? Bidon to nieodzowny element każdego zawodnika podczas treningu. Jednak może okazać się przydatny dla wszystkich, bo przecież nawadnianie organizmu dotyczy każdego bez wyjątku. Dlaczego warto używać bidonu? Przede wszystkim jest to wygodna i praktyczna alternatywa plastikowej butelki. Ponadto korzystając z bidonu dbamy o środowisko, ponieważ możemy używać go wiele razy, a nie tak jak w przypadku jednorazowej butelki.
Projekt i wykonanie: cogitech group