Rola mamy w życiu piłkarza

25-05-2020, 18:56 Być mamą piłkarza na pewno nie jest łatwo. Najpierw wożenie na treningi, min. 2 razy w tygodniu, pranie stroju, wspieranie zestresowanego malca na zawodach. Następnie kariera, która często wiąże się z życiem na walizkach, a nawet przeprowadzkami i ogromnym stresem. Zawodnicy, nawet osiągając wysoki poziom, nigdy nie zapominają o matkach, bez których zapewne nie dotarliby tam, gdzie są dzisiaj.

E-lekcje i treningi na boisku - jak je pogodzić?

20-05-2020, 13:28 Jesteśmy przekonani, że świetnie poradziliście sobie z przeniesieniem szkolnych zajęć do Internetu i już bez problemu uczestniczycie w elekcjach. Wiemy również, że powrót na boisko sprawił Wam taką samą radość, jak nam! Niemniej, macie teraz więcej obowiązków. Wychodzimy Wam naprzeciw i już dziś radzimy, jak połączyć zdalną szkołę z piłkarskimi treningami w terenie.

Trenuj zawsze bez maseczki!

15-05-2020, 12:54 Wróciliśmy na boiska! Jak wiecie, najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych zawodników. Trenujemy w małych grupach, zachowując bezpieczną odległość między sobą i zapewniamy płyn do dezynfekcji rąk, ale nie zapewniamy maseczek. Co więcej, zalecamy ściągać maseczki tuż przed wejściem na boisko. A to wszystko dlatego, że długotrwałe zdrowie naszych podopiecznych jest zawsze na pierwszym miejscu!

Długa przerwa w treningach

24-04-2020, 16:26 Systematyczne treningi owocują umięśnioną sylwetką, dobrą kondycją fizyczną oraz pozwalają na ciągły rozwój i szlifowanie piłkarskich umiejętności. W okresie, w którym treningi są zawieszone bardzo łatwo to zaprzepaścić. Nie warto robić przerwy w aktywności fizycznej.

Uniknij hipokinezji podczas kwarantanny z APO!

16-04-2020, 13:46 W obecnej sytuacji spowodowanej przez pandemię covid-19 obowiązkiem jest niewychodzenie z domu. Negatywnym skutkiem owej sytuacji może być hipokinezja. Co to jest? Jakie skutki ze sobą niesie? Jak jej uniknąć? Dowiesz się w naszym artykule!
Projekt i wykonanie: cogitech group