Akademia Reissa i Plan Your Health działają razem!

23-09-2019, 11:27 Rozwój Akademii

Akademia Piłkarska Reissa nawiązała współpracę z poradnią dietetyczną Plan Your Health. Chcemy, aby dzięki temu wszyscy zawodnicy Akademii poznali rolę i zasady odpowiedniego żywienia oraz mieli dostęp do profesjonalnych usług naszego Partnera Dietetycznego. 

Żyjemy w czasach znacznego upowszechniania się wiedzy o prawidłowym żywieniu oraz przykładania coraz większej wagi do codziennej aktywności fizycznej. I choć sam wzrost świadomości w zakresie zdrowego stylu życia jest pożądany, to trend ten spowodował rozprzestrzenienie się w przestrzeni publicznej informacji niejednokrotnie sprzecznych z aktualną wiedzą medyczną.

Plan Your Health powstało z pasji do zdrowego odżywiania oraz z wiedzy i doświadczenia zdobytego  w pracy z osobami, których dolegliwości wymagały profesjonalnego wsparcia wykształconych dietetyków i lekarzy.  Trzon zespołu naszej poradni tworzą absolwentki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Naszą misją jest szerzenie wśród klientów rzetelnej wiedzy popartej badaniami.

Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. Nasze usługi kierujemy zatem do różnych grup. Jedną z nich są młodzi sportowy. Nie mamy wątpliwości, że każdy talent i umiejętności potrzebują odpowiedniego wsparcia – w tym także, a może przede wszystkim, wsparcia żywieniowego. Tworzymy dostosowane do indywidualnych potrzeb zalecenia żywieniowe i jadłospisy. Oferujemy także szereg pakietów zawierających kompleksowe usługi – zakupy z dietetykiem, wspólne gotowanie czy jadłospisy dla całej rodziny. W drodze na sportowy szczyt niezbędne jest także wsparcie najbliższych. Mając tego świadomość, swoją ofertę kierujemy także do rodziców młodych sportowców, którzy wyposażeni w rzetelną wiedzę, pomogą osiągnąć swoim dzieciom sportowy sukces.

Poza klientami indywidualnymi, nasze usługi adresujemy także do klientów instytucjonalnych. Oferujemy pakiety konsultacji żywieniowych, jadłospisów, szkoleń i wiele innych usług dostosowanych do potrzeb pracodawców. Wierzymy, że dbałość o sposób odżywiania pracowników spowoduje, że nasi klienci staną się jeszcze bardziej atrakcyjnymi pracodawcami na obecnym rynku pracy. Kompleksowa dbałość o zdrowie pracownika nie może pomijać profesjonalnego wsparcia w zakresie zdrowego odżywiania.

Kolejnym obszarem naszej działalności jest wsparcie dla przedszkoli i szkół w edukacji żywieniowej uczniów. Mamy doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i spotkań dla różnych grup wiekowych.

Misja Plan Your Health – szerzenie rzetelnej wiedzy medycznej – spowodowała także rozpoczęcie współpracy z poznańską kawiarnią Jaglana, z którą wspólnie organizujemy cykl spotkań z dietetykiem, cieszący się dużą popularnością.

Plan Your Health nieustannie się rozwija. Cieszymy się, że jako nowi partnerzy Akademii Reissa możemy pomagać młodym sportowcom w ich drodze na ich szczyt. Jesteśmy do Państwa dyspozycji – zachęcamy do skorzystania ze specjalnie przygotowanej dla Akademii oferty, jak i uczestniczenia w konkursach, w których do wygrania będą nasze usługi.

Jeśli chcą uzyskać Państwo więcej informacji, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.planyourhealth.pl oraz kontaktowania się z nami mailowo przez kontakt@planyourhealth.pl .


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group